Административен сътрудник писмена комуникация с немски/ испански/ италиански или френски език

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на трансформацията на бизнес процесите и аутсорсинг индустрията.

С цел разширяване на дейността им търсим:

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:

• Писмена комуникация с коорпоративни клиенти във връзка с продукти или услуги;
• Обработване на въпроси свързани с поръчки и плащания;
• Пренасочване на кореспонденция към съответните отговорни лица.

В замяна ще получиш:

• Атрактивно заплащане с развита бонус система;
• Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
• Безплатни обучения и тиймбилдинг събития;
• Богат социален пакет;
• Стандартно работно време;
• Приятелска работна среда;
• Home office.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
От теб ще очакваме: • Да използваш немски/ испански/ италиански или френски език свободно; • Работно ниво на владеене на английски език; • Да имаш опит на подобна позиция се счита за предимство; • Да посрещаш всяко препятствие с усмивка.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 3500 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.08.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК