Офис мениджър /маркетинг агенция/

Хюмън Кепитал Стор търси Офис мениджър с опит в базовото счетоводство, който да поддържа отлична организация в офиса на нашия клиент. Наети сме от рекламна компания, която търси попълнение към своя добре изграден екип от творчески и усмихнати млади хора.

Отговорностите на тази позиция ще бъдат:
- Основни административни дейности;
- Поддържане на архив на входяща и изходяща кореспонденция;
- Организиране на вътрешно финансови отчети;
- Изготвяне на справки за финансови резултати;
- Издаване на фактури и въвеждане на платежни;
- Координиране на работния ден в офиса.

Изисквания:
- Висше образование;
- Трудов стаж минимум 3 години;
- Опит на подобна позиция се счита за предимство;
- Много добро познаване на МS Office;
- Добри организационни умения.

Работодателят предлага:
- Удобна локация в близост до спирка на метростанция Опълченска;
- Работно време от понеделник до петък от 9:30-18:00 ч;
- Интересен и динамичен работен процес;
- Възможност за кариерно развитие.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности
Държавна администрация
Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

05.09.2019

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК