Администратор офис

Ако си търсите дългосрочна работа в офис среда и имате мотивация за развитие, ние имаме предложение за Вас:
Водеща компания в сферата на куриерските услуги отваря свободна работна позиция за „Администратор офис“.

Вашите задължения и отговорности:

• Качествено обслужване на клиентите за всички услуги предлагани от фирмата;
• Приемане и предаване на пратки в склад;
• Разпределяне на пратки в склад, ревизия на склад;
• Правилно попълване на транспортни документи;
• Извършване на касови плащания, свързани с услугите и издаване на необходимите документи;
• Работа със специализиран софтуер и техника за отчитане на дейността.

Ако Вие имате:

• Добри комуникационни умения;
• Добра компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип и динамична среда;
• Отговорност към поетите ангажименти;
• Честност и мотивация за постигане на личностни резултати.
Вие ще получите:
• Работа в сплотен и позитивен екип от млади хора;
• Обучение за повишаване на квалификацията;
• Дългосрочна заетост с тенденция за развитие;
• Фирмено облекло;
• Мотивиращо възнаграждение

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV с актуална снимка или звънете на телефон 0894 72 22 38

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на "Преференция" по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1000 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

10.09.2019

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК