Технически сътрудник

Описание

Технически сътрудник в офис на строителна фирма

Строителна фирма КАМО БИЛД ГРУП ООД, търси да назначи технически сътрудник за офиса си в гр. София.

I. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Ежедневно проследяване на фирмения мейл, получава и разпределя постъпващата кореспонденция за управителя и техническите ръководители на фирмата.
2. Води ежедневна комуникация с колеги и контрагенти, с които фирмата работи, изпраща документи с куриер.
2. Следи за изпълнението на ангажименти на управителя и други колеги във фирмата.
3. Осъществява организацията по подготовка на срещи.
4. Приема и предава документи за подпис от и за управителя.
5. Завежда, сканира и съхранява документи за обекти.
6. Осигурява снабдяването на кабинета с канцеларски и други материали.
7. Води и следи за изпълнение на изискуемите документи по ЗБУТ.
8. Прави запитвания и поръчки за строителни материали от контрагенти.
9. Изготвя и следи за протоколи за разплащания по конкретни строителни обекти.
10. Следи за изготвяне на отчети на техническите ръководители и изпраща същите към счетоводството
11. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

II. МИНИМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Образование: висше, с предимство ще се разглеждат CV на кандидати с образование в областта на строителството.
2. Свободна работа с офис пакет, задължително ексел.
3. Правописните правила на книжовния български език;
4. Друга квалификация: работа с autocad е предимство.
5. Професионален опит в областта мин. 3 години.

CV НА КАНДИДАТИ БЕЗ ОПИТ ИЛИ БЕЗ ОБРАЗОВАНИЕ В СФЕРАТА НА СТРОИТЕЛСТВОТО, НЯМА ДА БЪДАТ РАЗГЛЕЖДАНИ!

III. КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА
1. Постоянен трудов договор.
2. Твърдо възнаграждение и допълнителни бонуси.
3. Възможност за професионално развитие.
4.Отлична работна атмосфера и условия на труд;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
строителство

Специални умения:
Длъжността изисква познания в строителството. Отлична работа с ексел, работа с AutoCad е предимство.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1700 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.09.2019

Организация:

КАМО БИЛД ГРУП ООД

Повече информация за КАМО БИЛД ГРУП ООД може да получите ТУК