Офис асистент с немски език

Персонал корект- ДЕ ЕООД се занимава с две основни дейности:набиране на персонал в сферата на обгрижването и с провеждане на езиково обучение.

За своят екип фирмата търси да назначи: ОФИС АСИСТЕНТ.
Работното място е в офиса ни в гр. София, ул. Солун 45 /кв. Борово/

Отговорности:

- Координиране дейността на офиса
- Комуникация с партньори и контрагенти;
- Комуникация с клиенти;
- Обработка на база данни;
- Актуализиране информацията във фирмените уеб сайтове;
- Обработка и подаване на информация от клиенти;
- предварителна подготовка на рекламни материали;

Изисквания:

- опит на сходна позиция в търговска фирма е предимство;
- отлична компютърна грамотност – Excel, Word и др.;
- немски език на минимум средно комуникативно ниво;
- отлични комуникативни умения;
- организираност, планиране на времето и координиране на информацията;
- опит/познания в сферата на маркетинга са голямо предимство

Фирмата предлага:

- добри условия на работа
- възможности за обучение
- работа в малък екип

Ако считате, че Вашите умения съответстват на нашите изисквания, моля, изпратете актуална автобиография със снимка и кратко мотивационно писмо.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Хасково, ул. Дунав 20

Дата:

03.01.2020

Организация:

Персонал Корект-ДЕ ЕООД

Повече информация за Персонал Корект-ДЕ ЕООД може да получите ТУК