Търговски представител с немски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – една от най-големите аутсорсинг компании в България - търсим предприемчиви, амбициозни и мотивирани личност за позицията Търговски представител с немски език.

Отговорности:
1. Развива и разширява пазарния дял на компанията;
2. Проактивно търси и привлича нови клиенти;
3. Представя и налага нови услуги, предлагани от компанията;
4. Създава и управлява своя база данни с клиенти, поддържа ефективни и дългосрочни партньорски взаимоотношения снастоящи и потенциални клиенти на фирмата;
5. Анализира потребностите на клиента и подпомага изпълнението на техните изисквания;
6. Изготвя оферти, подготвя договори и следи за изпълнение на поръчките;
7. Организира доставките до клиента;
8. Следи за плащанията от страна на клиентите;
9. Съдейства при решаване на рекламации от страна на клиента.

Изисквания:
1. Висше образование, с предимство в търговията и маркетинга;
2. Професионален опит в активните продажби минимум 2 години е задължителен;
3. Сертификати от преминати търговски обучения са предимство;
4. Добри организационни, комуникативни и презентационни умения;
5. Отлични аналитични умения
6. Ориентираност към резултати
7. Владеене на английски и немски език на много добро работно ниво;
8. Много добри технически умения, вкл. за работа с ERP;
9. Амбициозен, с огромно желание за работа.

Предлагаме:
1. Работа в динамична и професионална среда;
2. Много добро възнаграждение и процент от оборота;
3. Трудов договор.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_r_TMDS).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

06.12.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК