Специалист Самолетни Резервации с Немски език (4/6 или 8-часови смени)

Описание

Вашите основните задачи ще бъдат:

• Подпомагане на бизнес или крайни клиенти на запитвания свързани със полетите, билетите, дестинациите и багажите;
• Координационна роля между отделните звена и канали на обслужване на потребителите;
• Предлагане и промотиране на най-новите и иновативни решения предлагани от компанията.

Нашият клиент Ви предлага:

• Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера;
• Придобиване на нови знания в областта на един от най-бързо развиващите се сектори, а именно туризма;
• Да имате възможността да общувате и да подобрявате своите езикови умения;
• Богат социални пакет;
• Отлична стартова заплата + ясно и добре структурирана бонусова система;
• Опция за гъвкаво работно време както и опция за 8/ 6 или 4-часов работен ден.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Специални умения:
Това, което очакваме от Вас, е: • Да владеете на много добро ниво Немски; • Отлична компютърна грамотност; • Да имате желание да научите нови умения; • Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

28.01.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК