Специалист Човешки ресурси с английски език- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашия клиент е водеща международна компания, за която търсим да назначим отговорен, лъчезарен и добре организиран служител на позиция:

Специалист Човешки ресурси с английски език

Отговорности:

• Управление на цялостни проекти по подбор на персонал;
• Водене на активна комуникация с клиентите на компанията;
• Преглеждане на кандидатури и подбор на подходящи кандидати по документи;
• Комуникация, организиране и провеждане на интервю с потенциалните кандидати;
• Създаване и публикуване на обяви за работа в различни сайтове;
• Проактивно търсене на кандидати чрез различни канали (социални мрежи, форуми и др.);
• Администрация.

Какво предлага компанията:

• Отлични работни условия;
• Добро стартово възнаграждение;
• Карта за градски транспорт;
• Динамична работна среда;
• Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси;
• Работа в мотивиран екип от млади специалисти с утвърден опит.
• Модерен офис в центъра на София.

Основни изисквания към кандидата:

• Висше образование - човешки ресурси, психология, социология или бизнес администрация;
• Предишен опит в подбора на персонал - минимум 2 години;
• Отлични умения за работа с компютър - Microsoft Office;
• Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Опит със социални медии (LinkedIn, Twitter, Facebook и т.н.);
• Демонстриране на лидерски способности;
• Гъвкавост и самостоятелно мотивиране.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

29.02.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК