Главен ръководител производство за печатница

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности:
* Управлява и носи отговорността за производственото планиране и изпълнението на цялостния производствени процес в компанията; координира работата на всички производствени звена;
* Участва в определянето на стратегията, политиките и целите на предприятието;
* Планира, организира и контролира производствените процеси в съответствие с
краткосрочните и дългосрочните цели на дружеството;
* Ръководи, координира и контролира цялостната производствена дейност;
* Контролира изготвянето и изпълнението на заявките за материали, необходими за
изпълнението на поръчките;
* Осъществява контрол за техническата и оперативна подготовка на работа в различните
производствени звена и осигуряване на техническа и технологична документация и
материални ресурси;
* Създава и координира изпълнението на производствените процедури и следи за спазването на продуктовите стандарти както и за ефективното изпълнение на всички операции на контрол;
* Организира и контролира поддръжката на машините и съоръженията в производствените
звена;
* Участва в процесите на планиране и вземане на решения за усъвършенстване на
производствените процеси;
* Контролира разходите и ефективността на производствените процеси с цел оптимално
използване на ресурсите;
* Финално одобрява назначаване или освобождаване на работници, както и участието в
мероприятия за повишаване на професионалната квалификация на работещите в производствените звена.

Изисквания към кандидатите:
* Висше техническо образование, предпочита се специалност, приложима в полиграфията;
* Професионален опит – минимум 3 години на сходна ръководна длъжност;
* Английски език на добро работно ниво;
* Отлични организационни умения;
* Отлични комуникационни умения;
* Способност да ръководи и мотивира екип;
* Откритост, честност и лоялност към дружеството;
* Позитивно отношение и умения за поставяне на ясни, конкретни, измерими и постижими
цели и задачи на подчинените.

Клиентът ни предлага:
* Отлично възнаграждение и бонусна система;
* Отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от
професионалисти;
* Въвеждащо обучение и последващи професионални обучения.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_MNP).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Услугата за кандидата е напълно безплатна!
Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
(Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.02.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК