Асистент, човешки ресурси- Силистра

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в производството на гъвкави връзки, търсим да назначим служител на позиция:

Асистент, човешки ресурси

Основни задължения:
Отговорност за поддържането и съхраняването на необходимите регистри;
Организация на дейността по административното обслужване на персонала;
Подготвя и оформя всички документи по движението на кадрите;
Отговорност за подготовката на длъжностните характеристики на служителите;
Картотекира, подрежда и поддържа масивите от документи, съобразно изискванията на работодателя;
Обработва първичните документи- молби и заповеди за отпуск, болнични листи, присъствени форми;
Участва в обработката на заплатите и коректното им начисляване;
Поддържа в изряден вид трудовите досиета на работещите в дружеството;
Изготвя справки и отчети за дейността на отдела;
Отговаря за осигуряването на персонала с работно облекло и ваучери.

Компанията предлага:
Отлични условия на работа в международна компания;
Много добро възнаграждение;
Бонусна система;
Ваучери за храна;
Възможност за кариерно израстване в структурата;
Позитивно и мотивиращо работно място;
Динамична работна среда в млад екип.

Изисквания:
Опит в сферата на човешките ресурс е предимство;
Силни организационни умения;
Умение за приоритизиране на задачите и управление на времето;
Подход с внимание към детайлите;
Лоялност и отговорност;
Умения за работа в екип.
Ако мислите, че тази работа е за Вас, моля изпратете CV.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Силистра

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.06.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК