Офис асистент с английски

Описание

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:

Офис асистент

Основни отговорности и задължения:
- Подкрепя мениджърския екип в ежедневните административни дейности
- Координира срещите на персонала и посетителите
- Подпомага организирането на обучения, включително резервация на стаи, кетъринг и др ; - Управление на пътуванията - в случай на необходимост организира командировки,
- Свързва се с правителствените институции за предоставяне на необходимите документи,
- Организиране на фирмени събития;
- Създава заявки за покупки, проверява и обработва фактури за управление и отчети за разходите; ръководи поръчката за офис консумативи и други нужди на ведомствата;
- Подкрепя HR отдела с документацията, свързана със заплати и администрация;
- Поддържа редовна и актуализирана информация на вътрешните информационни табла
- Предлага и прилага подобрения, свързани с процеса на вътрешна комуникация

Основни изисквания:
- 1-3 години опит на административна роля.
- Отлично владеене на английски език - както писмено, така и говоримо.
- Много добри познания за MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
- Отлични комуникативни умения
- Проактивна, отговорна, ориентирана към детайлите

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Габрово, Гр. Велико Търново

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

26.03.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК