Системен администратор

Голяма фирма, работеща в сферата на куриерските услуги и транспорт, търси опитен специалист за позицията СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР.
Фирмата предлага отлични условия за работа при петдневна работна седмица, добро заплащане и възможност за професионална реализация.

Задължения:
- Отговаря за безпроблемната работа на всички електронни устойства в офиса в г. Пловдив
-Прави избор на доставчик на интернет и компютърна техника
- Инсталиране, конфигуриране и обновяване на компютрите;
- Диагностициране на проблемите с компютърната и мрежова инфраструктура и
предприемане на своевременни мерки за отстраняването им;
-Настройка на операционната система спрямо установените вътрешни стандарти;
- Документиране и поддръжка на актуална документация;
- Обслужване на проблеми при инциденти и стандартни ИТ дейности;
- Участие в планирани миграции към нови версии на приложенията и операционните
системи;
- Оказване помощ на служителите при работа с ИТ системите във фирмата.
- Съвместна работа с IT отделите на фирмата в страната

Изисквания:

- Практически опит в поддръжката на компютърни системи, сървъри и периферия;
- Най-малко 2 години професионален опит;
- Много добри познания в областта на хардуера;
- Умение за ефективно управление на времето;
- Енергичност, проактивност и инициативност;
- Владеенето на английски език ще бъде считано за предимство.

За предимство ще се считат:

- Познания в администрацията на Linux сървърни системи
-Познания в администрацията на WINDOWS сървърни системи
- Ползване на английски език

Фирмата предлага:

- Възможност за развитие в една от големите фирми за транспортни услуги
- Разгръщане на вашия потенциал
-Работа съвместно с екип от професионалисти
- Добро заплащане
- Работа на пълен работен ден

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

08.05.2024

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК