Офис асистент - онлайн продажби /с търговски опит/- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в продажбата на технологични продукти, търсим да назначим:

Офис асистент - онлайн продажби /с търговски опит/

Отговорности:
Обслужване на клиенти посредством индиректна комуникация;
Приемане на заявки по телефон, факс или email;
Коректно въвеждане на заявките в складов софтуер;
Предлагане на нови продукти и възможност за убеждаване в техните предимства;
Изготвяне на оферти, проформи, фактури и други документи, свързани с дейността;
Изграждане и поддържане на професионални взаимоотношения с клиентите и консултирането им за характеристиките на предлаганите продукти;
Организация на работния процес

Компанията предлага:
Дългосрочна работа в екип от професионалисти;
Адекватно обучение и въвеждане в работата;
Работа в динамична среда;
Добро възнаграждение;
Възможност за кариерно развитие

Изисквания:
Опит на подобна позиция;
Много добри комуникативни способност и умение за работа с клиенти;
Компютърна грамотност /работа със складова програма ще се счита за предимство/;
Желание за професионално развитие и постоянна работа в дългосрочен план;
Отговорен, позитивен към трудовите си задължения.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.07.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК