Счетоводител с опит в международна компания

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на нашия доверен клиент, предоставящ счетоводни услиги на чуждестранни партьори - търсим: Счетоводител с владене на английски език или немски език
Компанията предоставя професионални услуги по всички въпроси, свързани със счетоводството, правото и данъчното облагане както и одиторските услуги на своите клиенти в България и чужбина.

Основни задължения:
Финансово-счетоводна дейност на предприятия, работещи в различни сектори: търговия, туризъм, производство и др.
Прилагане на процедури по предварителен и текущ контрол на първична счетоводна информация;
Създаване условия за хронологично(аналитично и синтетично) счетоводно отчитане;
Правилно отнасяне на приходи и разходи, сигнализиране при преразход и/или грешки в документацията;
Осигуряване обективна и своевременна счетоводна информация;
Организиране последващ финансов контрол, контролиране изпълнението на договорите;
Срочно и навреме подаване на документи към държавни институции;
Изготвяне отчети на организациите от сектора, за който отговаря;
Прилагане на нормативните актове в областта на счетоводната отчетност, данъчното и осигурителното законодателство.
Изисквания към кандидатите:
Висше икономическо образование - Счетоводство и контрол
Владеене на английски или немски език - В2 ниво
Опит мин. 2 г. в областта на счетоводството и контрола.
Опит при работа с различни счетоводни софтуери или ERP
Добри познания в данъчно и осигурително законодателство, трудово законодателство, Закон за счетоводството, Търговски закон.

Компанията предлага
Порофесионално отношение
Постоянен трудов договор, осигуровки, социален пакет
Доплънително здравно осигуряване
Работно място в центъра гр. Пловдив
В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

13.10.2020

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК