Мениджър Човешките ресурси- София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, утвърдена на пазара българска компания, развиваща дейността си във България и чужбина, търсим мотивиран кадър за позицията:

МЕНИДЖЪР ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ

Основни отговорности:
Разработване и приложение на различни HR политики, практики и програми по отношение на служителите, набирането на персонал и неговото обучение и развитие;
Разработване и прилагане на ефективни практики за набиране на персонал и подпомагане на процесите на подбор за постигане на целите на компанията;
Разработване и прилагане на програми за мотивиране и задържане на служители;
Извършва периодично оценка на представянето на служителите и предлага програми за подобряване на мотивацията в компанията;
Прави предложения за промени в процесите и процедурите, свързани с човешките ресурси с цел подобряване на ефикасността им;

Изисквания за
заемане на
длъжността:

Опит на сходна позиция е задължителен;
Висока степен на аналитичност и самостоятелност, способност за вземане на решения, инициативност;
Отлични комуникационни и организационни умения, изпълнение на поетите ангажименти в срок. Умение за прилагане на различни техники за мотивиране и задържане на персонала;
Инициативност и желание за работа;
Отлична компютърна грамотност;

Компанията предлага:
Дългосрочен трудов ангажимент и адекватно възнаграждение;
Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
Удобна локация.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.11.2020

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК