Специалист поддръжка и обработка на заявки с Немски език- София

Описание

Специалист поддръжка и обработка на заявки с Немски език
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Твоите основни отговорности на тази позиция ще бъдат:
Подпомагане на клиенти във връзка с техни запитвания и консултирането им относно желаните от тях продукти и услуги;
Разрешаване на въпроси свързани с техническите характеристики на продуктите на компанията;
Използване на специализиран софтуер.

В замяна ще получиш:
Атрактивно заплащане;
Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
Безплатни обучения и тиймбилдинг събития;
Богат социален пакет;
Стандартно работно време или работа на смени;
Възможност за професионално развитие в стабилна и печеливша международна компания.

От теб ще очакваме:

Да владееш немски език на отлично ниво (С1);
Да владееш английски език на много добро ниво (В2);
Опит на подобна позиция се счита за предимство, но не е задължителен;
Да посрещаш препятствията с усмивка.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Кандидатствайте сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 2361 от 15.09.2017г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

08.12.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК