Експерт ТРЗ- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиента ни оперира успешно на територията на България от началото на 2010 година.
За 9 години компанията успя да се превърне в една от най-разпознаваемите вериги за козметика и битова химия с над 80 магазина в цялата страна. Веригата е изключително широко представена и в Република Сърбия, където до момента функционират над 170 дрогерии.

Експерт ТРЗ

Задължения и отговорности:
Контролира и координира екип от специалисти, поставя цели и задачи, проследява изпълнението им;
Изготвяне на всички необходими документи, свързани с назначаване, преназначаване и освобождаване на персонала;
Издаване и оформяне на трудови книжки;
Изготвяне и подаване в срок на всички необходими документи в НАП и други външни институции: уведомления, декларации, справки и др./ вкл. Декларации 1 и 6 и т.н/;
Обработване на болнични листове, документи за отпуск и други. Ежемесечно подаване наболничните листове в НОИ;
Отчитане на сумирано изчисление на работното време;
Обработване на трудовите възнаграждения, изготвяне на месечните ведомости и рекапитулации.

Компанията предлага:
Постоянен трудов договор;
Отлично стартово възнаграждение;
Въвеждащо фирмено обучение;
Допълнителна отстъпка за пазаруване в търговските обекти на компанията;
Възможност за кариерно развитие и израстване в компанията;
Топ локация в центъра на София.

Изисквания към кандидатите:
Висше икономическо образование с подходяща специалност;
Предишен опит на подобна позиция от 3 до 5 години;
Отлично познаване на законодателството и нормативните актове в областта на трудово и осигурително право, ЗБУТ;
Компютърна грамотност – софтуер ТРЗ, MS Office.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

26.02.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК