ТРЗ Специалист- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международна компания, пазарен лидер на немския и европейски пазар за обувки и аксесоари. За централата им в България в момента търсим:
ТРЗ Специалист

Отговорности:
Познаване на трудовото законодателство и спазване на законовите изисквания и срокове;
Оформяне на договори за назначаване и необходимите документи за прекратяване на трудови правоотношения, допълнителни споразумения, майчинство, болнични и др.;
Поддържане на трудовите досиета на служителите;
Въвеждане и контрол на данни в системата за поддръжка на персонала и за отчитане на работно време;
Изготвяне на справки, служебни бележки и др. документи, свързани със служителите;
Участие в изготвянето на месечните калкулации на възнагражденията;
Подготовка на документи и комуникация с НАП, НОИ, НСИ, ИТ и други държавни институции.

Компанията предлага:
Много добро стартово възнаграждение;
Социален пакет- ваучери за храна и други материални придобивки;
Стандартно работно време (понеделник - петък от 9:00 до 17:00 часа);
Офис на топ локация;
Различни обучения в областта;
Възможност за дългосрочна работа в утвърдена немска компания;
Приятна и гъвкава работна среда.

Изисквания:
Професионален опит на подобна позиция 1-2 години;
Завършено релевантно висше образование е предимство;
Английски език на ниво В2;
Много добри познания и опит в областта на трудовото законодателство;
Опит в работата с Excel и висока компютърна грамотност;
Опит в работата със SAP ще се счита за предимство;
Възможност за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
Отговорност и самостоятелност в работата.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.02.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК