Фронт офис секретар

Описание и изисквания:
Сиско Сет Електроникс ЕООД е водеща немска компания в областта на производството на електронни модули и компоненти.
Във връзка с разрастването на дейността си търси да назначи:

Отговорности:

- Посрещане на посетители, настаняване и осигуряване по време на бизнес срещите необходимите напитки и материали;
- Създаване, преглед и координация на стандартни офис процедури, извършване на оперативна и административна дейност;
- Водене на кореспонденция;
- Обработка и систематизиране на информация;
- Осъществяване на телефонни комуникации, електронна поща, записване и предаване на входящата и изходяща кореспонденция;
- Ежедневно изготвяне на справки и отчети;
- Други дейности свързани с работата на компанията.

Изисквания:

- Висше образование в сферата на Маркетинг, Икономика и Бизнес администрация;

- Задължително владеене на английски език - поне на ниво B2. Предимство е и владеенето на немски език;

- Отлични компютърни умения- офис продукти;

- Способност за комуникация и преговори;

- Аналитичност и бързо мислене;

- Отлични организационни умения, умения за работа в стресови ситуации и кратки срокове;

- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

- Интересна, отговорна и дългосрочна работа в отлична работна среда;
- Месечно възнаграждение и допълнителни бонуси;
- Възможност за развитие свързано с постигнатите резултати;
- Обучения и социални придобивки.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания,моля изпратете Вашата професионална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Уведомяваме Ви,че информацията,която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.03.2021

Организация:

Syscoset LTD

Детайли за организацията:

Повече информация за Syscoset LTD може да получите ТУК