Офис асистент

Описание

Описание:
Строителна компания “K ЕНД К БИЛД” търси ОФИС АСИСТЕНТ. Фирмата развива дейност на територията на гр. София и в цялата страна. Кандидатът трябва да отговаря на изброените изисквания:

Изисквания:
- Професионален опит на подобна позиция;
- Много добро владеене на всички MS Office приложения;
- Умения за работа в екип;
- Умения за организационна работа;
- Добри комуникационни умения;
- Добри компютърни умения;
- Добра самоорганизация и отговорност към служебните задължения.

Основни задължения:
- Задаване и изпълнение на поставени задачи спрямо посочените срокове;
- Посреща клиенти;
- Приема телефонни обаждания;
- Изготвя, разпределя и обработва входяща и изходяща кореспонденция - чрез имейл, куриерски и пощенски пратки;
- Изготвя справки за текущата дейност;
- Класифицира документация, архивира технически досиета за обектите;
- Поръчва офис консумативи и канцеларски материали;
- Умее да извършва административна работа;
- Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.

Ние предлагаме:
- Отлични условия на труд;
- Работа в изграден екип от професионалисти;
- Възможности за развитие;
- Ниво в йерархията: административно управленско ниво;
- Месторабота в централна градска част;
- Вид заетост: пълен работен ден;
- Срок на заетост: постоянна.

Ако позицията представлява интерес за Вас, можете да изпратите актуална автобиография. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Г.С.Раковски 99, ет.9, стая 15, София 1000

Дата:

13.12.2021

Организация:

К енд К Билд ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за К енд К Билд ЕООД може да получите ТУК