Асистент - продажби - София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, търсим да назначим мотивиран специалист на позицията:

Асистент - продажби

Основни задължения:
Отговаря за администрирането и управлението на специализиран мърчандайзинг софтуер;
Обучава търговците да работят със софтуера;
Извършва анализи по критерии на представянето на екипа;
Следи за изпълнението на мърчандайзинг стандартите;
Подпомага техническата и административна работа;
Отговаря за справки и анализи по отношение на продажбите;
Извършва прогнози за производство на стока и координира количествата с производствен отдел.

Компанията предлага:
Дългосрочен ангажимент - трудов договор;
Динамична работна среда в екип от професионалисти;
Възможност за работа в стабилна международна компания с утвърдени позиции на пазара;
Личностно и професионално израстване;
Стандартно работно време;
Служебен автомобил и телефон.

Изисквания към кандидата:
Висше образование;
Отлично владеене на английски език;
Високо ниво на компютърна грамотност - задължително Excel и Powerpoint;
Познания и опит в продажбите и мърчандайзинга са предимство;
Възможност за пътувания в страната и чужбина.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

07.05.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК