Специалист подбор на персонал в IT сферата - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент – международна компания, ние търсим сериозни и мотивирани кандидати за позицията: Специалист подбор на персонал

Отговорности:

- Подпомага местни мениджъри по наемане на служители, чрез осъщестяване на цялостния подбор на служители за различни позиции;
- Управление на процеса на одобрение на кандидатурите чрез SuccessFactors;
- Управление на всички канали за набиране на кандидати, включително директна реклама и агенции за подбор на персонал;
- Координиране и присъствие на място, видео и телефонни интервюта, играеща активна роля в процеса на подбор на кандидати;

Изисквания:

Опит като рекрутер в ИТ индустрията ще се счита за предимство;
Отлично владеене на английски С 1 ;
Опит в работата със специални бази данни, умения за идентифициране и избор на потенциални кандидати за технически свободни работни места;

Аналитичност:
Силна работна етика и нагласа за работа;
Внимание към детайлите, изключително организирано с възможност за управление на срокове;

Фирмата предлага:

Отличено възнаграждение
Отлични условия на труд и динамична работна среда
Работа в мотивиран екип от млади специалисти с доказан опит
Непрекъснато обучение и възможности за обучение
Страхотна възможност за професионално развитие в ИТ сферата
Стандартно работно време - от понеделник до петък

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК