Офис асистент

Джи Пи Груп е една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Търсим да назначим отговорна личност на позиция:

Изисквания към кандидатитe:

- Висше образование;
- Опит на подобна позиция – минимум 2 години;
- Умения за боравене с документооборот;
- Опит в приоритизиране на задачи и водене на бизнес кореспонденция;
- Работата с първични счетоводни документи (фактури);
- Английски език- мин. В1, писмено и говоримо;
- Представителен външен вид и отлична езикова култура;
- Конфиденциалност;
- Добра компютърна грамотност (MS Office; Internet).

Отговорности:

- Посрещане и настаняване на гости;
- Поддържане на конферентни зали в представителен вид;
- Приемане и пренасочване на телефонни обаждания;
- Снабдяване на офиса с канцеларски и санитарни консумативи;
- Водене на регистър от входяща/изходяща кореспонденция;
- Изготвяне на авансови отчети;
- Изготвяне на заявки за плащане;
- Изготвяне на справки при изискване от ръководен състав.

Фирмата предлага:

- Трудов договор, 6-мес.изпитателен срок;
- Добро заплащане и допълнителни социални придобивки;
- Фирмени обучения;
- Екип от млади колеги;

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.
Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

02.06.2021

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК