Опитен журналист за онлайн сайт

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас. За наш клиент – разработващ нов проект - търсим мотивирани
кандидати за позицията Опитен журналист за онлайн сайт.

Задължения и отговорности:
- персонализирано снабдяване и обобщаване на новини;
- обновяване на медийно съдържание;
- писане и преработка на текстове;
- интервюиране на различни личности;
- редактиране и публикуване на прессъобщения;
- прави проучвания и реглед на различни медии.

Изисквания към кандидатите:
- владеене на отличен български език и добър английски;
- опит с интернет форумите, дискусионните табла и чатове;
- отлична компютърна грамотност (MS Office);
- задължителен опит на такава позиция;
- лоялност, коректност и истинност.

Клиентът ни предлага:
- отлично възнаграждение;
- работа на пълен работен ден;
- гъвкав работен график;
- въвеждащо обучение.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография
(Не забравяйте да посочите референтен номер на обявата PP_OJ).
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809)

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

08.06.2021

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК