Рецепционист - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на наш партньор - новостартиращ луксозен естетичен медицински център, предлагащ разнообразни процедури, на позицията:

Рецепционист

Отговорности:

• Регистриране и напомняне на клиенти за час;
• Отговаряне по телефона спрямо изисквания в протокол;
• Ефективно управление на графика на клиниката – проследяване на часове;
• Поддържане на чиста атмосфера около рецепция и обгрижване на клиентите.

Изисквания:

• Средно/Висше образование- с предимство в сферата на здравеопазнването;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Добро ниво на владеене на Английски език;
• Умения за работа в екип;
• Отговорност и инициативност;
• Комуникативна, позитивна и ведра личност.

Компанията предлага:

• Атрактивно възнаграждение и коректни трудови отношения;
• Развитие в стимулираща работна среда с експертен и подкрепящ екип;
• Много добри условия на труд.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!
Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК