АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ - ПРОДАЖБИ- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Компанията търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран кандидат на позицията:

АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ - ПРОДАЖБИ

Отговорности:
-Подготовка на отчети за дейността;
-Проследяване на докуменетация, преглед на поръчки от/до клиентите на фирмата, проследяване на наличностите;
-Ежедневна комуникация с клиенти и съдействие по различни въпроси и проекти.

Изисквания:
-Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
-Внимание към детайлите - осигуряване на най-висок стандарт във всички области на ролята;
-Владеене на английски или друг чужд език ще се счита за предимство;
-Добри компютърни умения (Microsoft Office, Excel, Outlook).

Фирмата предлага:
-Комуникативно работно място в центъра на града;
-Въвеждащо обучение и запознаване със стандартите на работа;
-Дългосрочна ангажираност в компания с утвърдени позиции на пазара;
-Работа в добре сработен екип от професионалисти;
-Стандартно работно време: 09:00 - 18:00ч. /Понеделник - Петък/.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК