АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК /ПРОДАЖБИ/ - София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори - международна компания най-големият търговец на продукти от стомана, търсим подходящ кандидат за позицията:

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК /ПРОДАЖБИ/

Отговорности:
-Подготовка на всички отчети към отдела;
-Проследяване на докуменетация, преглед на поръчките до склада, проследяване на наличностите;
-Ежедневна комуникация с търговци и съдействие по различни проекти.

Изисквания:
-Предишен опит на подобна позиция;
-Внимание към детайлите - осигуряване на най-висок стандарт във всички области на ролята;
-Добро владеене на английски език (ще се счита за предимство);
-Предишен опит в работата със SAP (ще се счита за предимство);
-Добри умения за Microsoft Office, Excel.

Фирмата предлага:
-Атрактивно възнаграждение;
-Социален пакет - ваучери за храна, допълнителна здравна застраховка;
-Атрактивна бонусна схема;
-Стандартно работно време.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1600 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК