Деловодител

Описание

Отговорности:

-Работа с офис техника, счетоводни документи и парични средства
-Изготвяне на справки,отчети,оферти и други
-Координиране и подпомагане на цялостната дейност на офиса
-Следене и водене на кореспонденция с български и чуждестранни партньори
-Работа с ТРЗ програма
-Изготвя трудови договори, длъжностни характеристики, допълнителни споразумения и заповеди за прекратяване на трудовите правоотношения
-Изготвя и подава уведомления в НАП
-Поддържа в изряден вид трудовите досиета
-Изчислява и начислява трудови възнаграждения, обезщетения, данъчни и осигурителни вноски
-Изготвя и подава Декларации 1 и 6 в ТП на НАП в предвидените от закона срокове

Изисквания:

-Умения за работа с клиенти
-Много добра компютърна грамотност
-Опит при работа със счетоводни документи
-Комуникативност, инициативност, лоялност
Висше образование и владеене на Английски език са предимство.
Ако отговаряте на посочените изисквания,моля изпратете автобиография и актуална снимка,а при възможност мотивационно писмо и референции.
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю за работа. Личните ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Силистра

Дата:

02.09.2021

Организация:

"ХИДРОСТРОЙ БЪЛГАРИЯ" ЕООД

Повече информация за "ХИДРОСТРОЙ БЪЛГАРИЯ" ЕООД може да получите ТУК