Технически секретар - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори търсим мотивиран кандидат за позицията:

Технически секретар

Отговорности:

• Да асистира и подкрепя Управителя на търговското дружество и всички останали служители в отдела в прилагането на политиката и изпълнението на операционните дейности в компанията с цел по-голяма ефективност.
• Отговаря за цялостния и ефективен процес на предоставяне на предпродажбена и следпродажбена помощ на отдела;
• Изготвя справки и анализи за ефективността и рентабилността на продажбите, от портфейла клиенти на компанията, съгласно вътрешната класификация на каналите за продажба;
• Изготвя отчети за резултатите от търговската дейност на дружеството;

Изисквания:

• Предишен опит на подобна позиция;
• Средно специално или висше образование;
• Внимание към детайлите - осигуряване на най-висок стандарт във всички области на ролята;
• Владеене на английски език ще се счита за предимстов;
• Добри умения за Microsoft Office;
• Добри комуникационни умения;

Фирмата предлага:

• Атрактивно възнаграждение;
• Стандартно работно време;
• Реална възможност за кариерно развитие;
• Комуникативна локация;

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК