Специалист обработка и валидиране на документи

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент - голямата българска софтуерна компания, търсим

Твоите ежедневни задачи ще включват:

* Редакция и засичане на данните по фактура и тези по система;
* Работа със специализирана база данни;
* Изготвяне на справки

Изисквания за заемане на длъжността:

* Предишен опит за работа в счетоводната сфера би се считал за бонус;
* Аналитично мислене и внимание към детайлите;
* Добро владеене на английски и компютърни умения, работа с Excel е задължително;
* Работа в екип и умения за спазване на бизнес етика и конфиденциалност;
* Желание за развитие

Нашето предложение включва:

* Възможността да работите в стабилна компания в сектора на информационните технологии;
* Въвеждащо обучение;
* Добра работна атмосфера и приятелски настроен екип;
* Стантартно работно време от 09:00 до 18:00;
* Социални придобивки.

Благодарим предварително за интереса. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017г., валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1400 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

12.07.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК