Специалист Обучение и Развитие на персонал- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За един от нашите партньори – международна производствена компания, търсим мотивиран и амбициозен кандидат за позицията:

Специалист Обучение и Развитие на персонал

Основни отговорности:

• Осъществява действия по организиране на вътрешни и външни обучения и различни събития;
• Предоставя интересен подход за мотивиране на персонала;
• Дейно участва в обучението на новопостъпилите служители;
• Организира събития в дружеството;
• Внедрява нови политики и стратегии за оценка и развитие на служителите;
• Поема инициативи свързани с ангажиране на служителите.
• Координира целия процес по оценка и анализира ефективността на системата за оценка на служителите;
• Извършва други дейности, подпомагащи отдел Човешки ресурси.
Изисквания:

• Висше образование – Икономическа специалност/ Маркетинг/ Управление на човешките; ресурси или сходни специалности;
• Отлична компютърна грамотност - MS Office пакет; ( Word, Excel, Power Point; Outlook);
• Много добри комуникационни и презентационни умения;
• Английски език на добро ниво;
• Организационни и комуникативни умения;
• Работа в екип.

Това е чудесна възможност за професионално и личностно развитие в глобална международна компания. Не се колебайте да изпратите автобиографията си, ако сметнете, че намирате себе в по-горните редове. Компанията предлага възможност да придобиете нови компетенции в развиваща се фирма, с високи стандарти.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК