Специалист Човешки ресурси - Варна

Менпауър България търси за един от своите партньори – голяма и стабилно развиваща се компания, опитен и мотивиран специалист за позицията

Специалист Човешки ресурси

Основни изисквания:

- Релевантно висше образование;
- Опит в администриране на персонал – мин.3 години. Желателен е практически опит в фирма с по-голям брой персонал.
- Отлично познаване на трудовото и осигурителното законодателство.
- Умения за работа с ТРЗ софтуер;
- Опит в сферите на подбор, оценка и обучение на служителище се счита за голямо предимство;
- Английски език – добро работно ниво;
- Организираност; прецизност, око за детайла; умение за приоритезиране на задачи;
- Отлични комуникативни умения;

Основни задължения:

- Подготвя трудови и граждански договори, допълнителни споразумения, длъжностни характеристики и други документи свързани с персонала.
- Подава информация (уведомления, декларации, болнични листове) към НАП и НОИ.
- Изготвя ведомости за работещите по трудови и извънтрудови правоотношения.
- Предлага решения на трудово-правни казуси, свързани с наемането или освобождаването на персонал.
- Създава и следи за изрядността на досиетата на служителите.
- Изготвя документи, свързани с персонала – заповеди, служебни бележки, сметки за изплатени суми, констативни протоколи и др.
- Изготвя всички справки, свързани с ТРЗ и ЛС.
- Отговаря за спазване на нормативните изисквания на ЗБУТ и подзаконовите актове към него.
- Спазва законоустановените срокове, свързани с трудовото, осигурителното и данъчното законодателство.
- Инициира и подпомага процесите по подбор, оценяване и обучение на служителите в компанията;
- Участва в различни проекти, свързани с човешките ресурси;

Компанията предлага много добро заплащане, отлична работна атмосфера, коректно отношение и възможности за обучение и развитие.

Ако отговаряте на изискванията за позицията и желаете да сте част от екипът на една успешно развиваща се компания, моля не се колебайте да ни изпратите своето детайлно CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК