Специалист - освобождаване на пратки от митница- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е DHL Express (част от Deutsche Post DHL Group), която компания e дългогодишен пазарен лидер в експресните международни куриерски услуги. От 1991 година предлага на техните клиенти висококачествени услуги, бързина и нови бизнес възможности. Има териториално покритие в цялата страна и мрежа от над 50 офиса за обслужване на клиенти, в това число и избрани търговски комплекси Shell и EMS/Bulpost.
В DHL работят над 300 сертифицирани международни специалисти, грижещи се за над 12 хиляди клиента в страната.

За тях търсим да назначим служител на позиция:

Специалист - обработка на митнически документи

Отговорности:
Подготвя и проверява необходимите митнически документи за внос и износ на митнически пратки;
Подава коректни митнически документи към митница;
Осигурява навременно освобождаване на митнически пратки по внос и износ;
Проверява, комплектова и своевременно подава за изготвяне всички ЕАД на пратките за износ и ги регистрира на митница;
Изготвя декларации за временно складиране (ДВС) и ги регистрира съобразно действащото митническо законодателство;
Информира клиенти и колеги при изменения в действащото митническо законодателство и работата на Митница Аерогара София;

Компанията предлага:
Трудов договор на пълни осигуровки;
Мотивиращо възнаграждение;
Допълнително възнаграждение под формата на бонуси;
Отличен социален пакет - ваучери за храна, ДЗО (луксозен/платинум пакет), застраховки: живот + трудова злополука;
Работа в един от най-разпознаваемите брандове в световен мащаб, компания лидер в сферата си с доказани професионалисти;
Сигурност и коректност в трудовите отношения и грижа за служителите.

Изисквания:
Задължителен опит в работата с митнически документи;
Предходен опит в куриерска или спедиторска фирма, осъществяваща митническо посредничество;
Познаване на митническото законодателство в страната;
Английски език на работно ниво;
Добро владеене на MS Office;
Висше образование ще се счита за предимство;
Готовност за работа по график: понеделник-петък.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.11.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК