Експерт управление на човешките ресурси- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, водеща хранителна верига, търсим да назначим опитен професионалист за позицията:

Експерт управление на човешките ресурси

Основни задължения и отговорности:
Организиране и провеждане на целия процес по подбор и администриране на персонала;
Разработване и прилагане стратегии за подбор, в т.ч. идентифициране на канали за набиране на служители и презентиране фирмата на пазара на труда;
Разработване политика по организация на труда и работната заплата, включително и допълнителните социални пакети и програми за повишаване на квалификацията и мотивацията на служителите;
Поддържане, управление и съхранение базата данни на служителите на компанията в специализиран софтуер за управление на персонала;
Създаване на трудови договори и длъжностни характеристики с помощта на правен отдел и поддържане на активна кореспонденция с одобрените кандидати по повод по-нататъшни трудово - правните отношения;
Участва в изготвянето на месечните ведомости за заплати и съпътстващата документация.
Организиране и провеждане на начално и опресняващо обучение на служителите във фирмата и търговските обекти, провежда атестации и прави предложения за кариерното развитие на служителите.
Провеждане на необходимите инструктажи на служителите по ЗБУТ.
Подготовка и подаване на всички необходими справки и декларации към НОИ, НАП и други държавни органи и институции.

Компанията предлага:
Много добро възнаграждение;
Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки;
Стандартно работно време;
Удобна офис локация;
Сплотен екип от професионалисти;
Коректно и професионално отношение.

Изисквания към кандидатите:
Завършено висше икономическо образование;
Минимум 2 години опит на такава или сходна позиция;
Познаване трудовото и осигурителното законодателство;
Отлична компютърна грамотност Microsoft Office;
Опит в работата със специализиран HR софтуер, умение за работа с база данни;
Умение за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.09.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК