Архивист /офис/- София

HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е застрахователен брокер с мрежа от офиси в над 40 населени места в България. Благодарение на това се е наложил на българския застрахователен пазар като работи с едни от водещите застрахователни компании и разполага с богато портфолио от застрахователни продукти.

За техния централен офис в София търсим:

Архивист

Основни задължения и отговорности:

• Организира приемането, регистрацията, систематизирането и съхранението на използваната документация, съгласно установените правила;
• Води отчетност за документите и количеството им, даваните от архива справки – видове документи и основни данни.
• Работи със специализиран софтуер и база данни;
• Изготвя отчети за нуждите на ръководството.

Компанията предлага:

• Трудов договор с пълни осигуровки;
• Стандартно работно време;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Входящо обучение;
• Офис в непосредствена близост до метростанция.

Изисквания към кандидатите:

• Предишен опит на същата или сходна позиция ще се счита за предимство;
• Добра компютърна грамотност;
• Средно образование;
• Отговорност и дисциплинираност при изпълнение на възложените задачи.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.09.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК