ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК, ПРОДУКТИ МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар Моторс ЕАД е официалният представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако желаете пръв/първа да се „докосвате” до новостите в света на Мерцедес–Бенц,

ако сте внимателен към детайла и се справяте добре с документация,

ако смятате работата „на бюро“ за Вашето място и Excel - за свой приятел,

ако успявате да постигате поставените цели и спазвате стриктно срокове,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Моторс ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
• Актуализиране и оформяне на ценови листи за леки автомобили Мерцедес-Бенц
• Обработване на масиви от данни и съпътстваща отчетност
• Адаптиране и редактиране на съдържание за корпоративния сайт
• Подпомагане подготовката на обучения, в т.ч. превод на материали за продукти
• Ежедневна работа с уеб-базирани платформи на Даймлер АД (производител на Мерцедес-Бенц)

Изисквания към търсения кандидат:
• Предишен административен опит – минимум 1 година
• Много добро владеене на английски език – за превод на различни материали
• Завършено висше образование (или в процес на завършване)
• Работа с MS Office, вкл. Excel и Word (на ежедневна база)
• Самоорганизираност, дисциплинираност и пунктуалност
• Нагласа за учене и интерес към автомобили

Като предимство при подбора по документи ще се счита владеене на немски език.

Предимствата за Вас:
• Ще бъдете назначен на трудов договор на 6-8-часов работен ден, 5-дневна работна седмица и 22 дни платен годишен отпуск
• Ще преминете през въвеждащо обучение, според стандартите на Силвър Стар
• Ще усвоите работа с различни уеб-базирани платформи на Даймлер АД
• Ще имате възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество
• Ще получите шанса да работите за генералния представител на Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо за България

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstarmotors.eu, като посочите референтния номер на позицията (TAprod_Sf_1021), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Моторс“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на компанията или на: Политика за защита на лични данни

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

04.10.2021

Организация:

Силвър Стар Моторс ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Моторс ЕАД може да получите ТУК