Ръководител сектор „Договорни отношения“ гр.София

Описание

Основни задължения:
Ръководи и контролира дейността по изготвяне и сключване на договори за присъединяване към електроразпределителната мрежа на обекти на големи потребители;
Ръководи и контролира дейността по изготвяне и сключване на договори за присъединяване на обекти на производители към електроразпределителната мрежа;
Ръководи и контролира дейността по изготвяне и сключване на договори за достъп и пренос на ел. енергия през електроразпределителната мрежа на производители и потребители на свободния пазар;
Ръководи и контролира дейността по изготвяне и сключване на договори за изместване на електро съоръжения на електроразпределителната мрежа собственост на дружеството;
Контролира спазването на Наредба №6, ЗЕВИ. Наредба № 1, за присъединяване на производители и потребители към преносната и разпределителната електрическа мрежа, както и на останалите нормативни документи свързани с дейността;
Организира процеса по обработка на клиентски заявления и жалби относно частта, за която сектора отговаря.
Участва в изготвянето на правила, процедури и процеси на дружеството.
Участва в специализирани проекти на Дружеството.

Изисквания:
Висше образование - степен магистър;
Професионален опит – минимум 5 години;
Познаване на нормативните документи свързани с работата на сектора;
Пета квалификационна група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
Много добра компютърна грамотност – MS Office, SAP;
Много добри комуникативни и организационни умения;
Много добри умения за управление и мотивация на екипи;
Добри способности за анализ и вземане на решения в динамична среда;
Място на работа:
гр. София
НАШИТЕ ПРИНЦИПИ
БЕЗОПАСТНОСТ

ЕФЕКТИВНОСТ

ИНОВАЦИИ

ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ

СЪТРУДНИЧЕСТВО

Краен срок за подаване на документи: 08.10.2021 г.

Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

07.10.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК