СПЕЦИАЛИСТ ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ - София

Мислите, че следващата Ви мечтана работа е в областта на човешките ресурси? На правилното място сте - "Менпауър Груп" е с над 70 години опит в сферата.

Търсим консултант по подбор на персонал, който иска да бъде част от нашата история на успеха и да отведе част от бизнеса ни на следващо ниво.

Ако сте решителен, амбициозен и любознателен човек, то Вие сте правилният кандидат за нас.

Във връзка с успешното развитие на партньорите ни и нашия бизнес, ние търсим:

СПЕЦИАЛИСТ ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ

Основни отговорности:
Селекция и подбор на потенциални кандидати за различни професионални индустрии, както по телефона, така и лично;
Актуализация на системата с база данни на Менпауър България;
Търсене на нови канали за привличане на потенциални кандидати;
Създаване на публикации и обяви за работа в социалните мрежи.
Уменията и опита, които търсим са:
Опит в подбор на персонал на персонал;
Бакалавърска степен по човешки ресурси, икономика или друго;
Самомотивиран и проактивен човек, който е насочен към отлично кариерно развитие в HR индустрията;
Добро познаване на Microsoft Office;
Личност, ориентирано към резултатите;
Добро владеене на английски език;
Гъвкавост и адаптивност.
Какво предлагаме:
Кариера в най-голямата компания за подбор на персонал в света;
Работа в динамична среда с енергичен и амбициозен екип;
Месечни бонуси на база резултати;
Възможност за професионално и личностно развитие;
Атрактивен офис с централно местоположение;
Способност за обучение и работа с лидерите на пазара;
Медицинска / зъболекарска застраховка;
Мултиспорт Карта;
Насърчаване на служителите и стимули за продажби;
Тийм билдинг и събития на компанията.

Какво следва?
Кандидатствайте!
Това е вашето време да блеснете. Благодаря Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.02.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК