Ръководител Търговски отдел

Момина крепост АД търси да назначи специалист на длъжност Ръководител Търговски отдел

Основни Задължения:
Участва в:
Осъществяване на цялостната търговско –икономическа дейност, свързана с предмета на
дейност на фирмата.
Проучването и оценката на потребностите на българския и външен пазар, маркетинг.
Идентификацията на потенциални клиенти и преговори с тях.
Воденето на търговска кореспонденция с настоящи и потенциални клиенти, преговори и
срещи, затваряне на сделки и подписване на договори;
Съдейства за:
Сключване и изпълнение на търговските договори.
Формиране на търговската политика на фирмата и реализирането на продажбите.
Проучвания на пазарни потребности, нови продукти и конкуренция;
Поддържане на добри търговски взаимоотношения, ориентирани към дългосрочно
партньорство-
Изготвяне и изпращане на оферти;
Всяка друга ежедневна комуникация с клиенти за осигуряване на високо ниво на представяне
на компанията и удовлетворяване потребностите и изискванията на клиентите

Изисквания към кандидатите:
Завършено висше икономическо образование
Професионален опит - минимум 3 години в областта на търговската дейност;
Езикова подготовка -свободно ползване на английски език - писмено и говоримо, предимство
допълнително владеене на езици.
Умение за водене на преговори;

Ако желаете да кандидатствате по тази обява, изпратете вашето SV.
Документите на кандидатите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

29.11.2021

Организация:

"Момина Крепост" АД

Повече информация за "Момина Крепост" АД може да получите ТУК