АДМИНИСТРАТИВЕН ПЕРСОНАЛ ПО ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Описание

Ние сме:
Балкан Агрикалчарал ЕООД е основана през 2007 година с регистрация в гр. София. От август 2016 година дружеството е собственик на новопостроената фабрика за преработка на плодове и зеленчуци в гр. Пазарджик, оборудвана с най-модерни технологии и машини. Предприятието е специализирано в преработката на домати и е най-големия преработвател в България с дневен капацитет на преработена суровина от 700 тона.

Ние предлагаме:
Отлично възнаграждение; реални осигуровки;
Перспектива за израстване в професията;
Коректно отношение;
Работа в страхотен екип

Отговорности:
Предоставя информация по искане на клиенти и уреждане на служебни срещи;
Посрещане на посетители, евентуални бизнес партньори на Дружеството;
Интервюиране на бъдещи кандидати за работа в Дружеството;
Водене на кореспонденция с бизнес партньори от съответния регион, представляващ интерес за Дружеството, др.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
Изискванията към кандидата за работа са отличното владеене на индонезийски език, добра култура, отговорност при поети задължения и възможност за работа в екип.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.11.2021

Организация:

Балкан Агрикалчарал ООД

Повече информация за Балкан Агрикалчарал ООД може да получите ТУК