Специалист човешки ресурси с немски език - София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Търсим мотивиран и отговорен кандидат за наш клиент – Лидер в телекомуникационните услуги – за позицията:

Специалист човешки ресурси с немски език

Компанията предлага:
Интересна и динамична работа, даваща възможност за дългосрочно професионално развитие;
Коректност и надеждност в трудовите отношения;
Работа в екип от високо мотивирани специалисти
Възможности за постоянно обучение и кариерно развитие
Атрактивен социален пакет и допълнителни придобивки;
Досег с най-новите технологии;
Гъвкавост на работното време и възможност за работа от вкъщи.
Задължения и отговорности:
Администриране на персонала - поддържане на архив на служителите, изготвяне на договори, допълнителни споразумения и заповеди за прекратяване на трудовото правоотношение.
Kоординиране и административно подпомагане на HR процесите в компанията;
Обработване на отпуски, болнични, командировъчни.
Изготвяне на справки и удостоверения свързани с персонала;
Изготвяне на длъжностни характеристики;
Оформяне на трудови книжки;

Изисквания:
Висше образования със специалност Икономика и организация на труда или Управление на Човешките ресурси с предимство.
Стаж на подобна позиция– предимство.
Много добра компютърна грамотност и работа със софтуер MS Еxcel;
Предишен работен опит със HR SAP е предимство.
Свободно владеене на немски език, писмено и говоримо;
Владеене на английски език на добро ниво;
Комуникативност, умение за работа с хора, дискретност, готовност за работа в динамично развиваща се среда, отговорност и лоялност.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК