Административен Асистент - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, търсим мотивиран кадър за позицията:

Административен Асистент:

Основни отговорности:
Водене на кореспонденция по телефон и имейли- на български и английски език;
Изготвяне на различни видове справки и презентации;
Създаване на документация, съобразно дадени указания;
Координиране на административната дейност;
Посрещане и настаняване на посетителите и гостите на компанията.

Изисквания:
Много добро владеене на английски език писмено и говоримо;
Опит във воденето на бизнес кореспонденция;
Завършено висше образование;
Много добри компютърни познания и умения /MS Office/;
Самостоятелност и инициативност;
Отговорна и комуникативна личност.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Коректни трудовоправни взаимоотношения;
Отлична атмосфера на работа.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.
Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.01.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК