Административен специалист с B1 полски / немски или френски с включено обучение - София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.

С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа, компанията търси да назначи кандидати, които желаят да се развиват в отдел поръчки и плащания. Позицията, на която ще бъдете назначени е:

Административен специалист с B1 ниво на полски / немски или френски с включено обучение

След успешно преминаване на тримесечно платено обучение, Вашите отговорности ще включват:
Комуникиране и подпомагане на бизнес клиентите на компанията относно техни запитвания;
Обработване на поръчки и плащания на бизнес партньорите на компанията;
Работа със специализиран софтуер.

Нашият клиент Ви предлага:
Тримесечно платено обучение, разделено на два модула: език и работни процеси;
Конкурента заплата с безсрочен трудов договор;
Богат социален пакет (ваучери за храна, транспортни разходи и др.);
Работа от вкъщи по време на пандемията;
Стандартно работно време;
План за тригодишно професионално развитие в компанията.

Това, което очакваме от Вас, е:
Да владеете на средно ниво полски / немски или френски език (поне Б1);
Да владеете английски език на много добро ниво (поне Б2);
Да притежавате отлични комуникационни умения;
Студенти или кандидати без опит също са подходящи за ролята.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Френски език, Полски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.12.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК