Специалист застрахователни искове

Нашият клиент е малка, бързо развиваща се компания, която предлага специализирани услуги в застрахователната индустрия, по-конкретно в Green card insurance.

В момента търсим няколко служители за позицията

СПЕЦИАЛИСТ ПО ОБРАБОТКА НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ ИСКОВЕ

в София с добри познания по немски език и опит в работата с Green Card insurance.

Отговорности за позицията:

Обработка на информация за досиета и искове с Green Card insurance.
Внимателна обработка и документиране на процесите около застраховането в съответствие със съответните спецификации на проекта в базата данни
Препращане на запитвания към отговорния служител

Изисквания към кандидата:

Добри комуникативни умения по английски и немски
Опит в застраховането на подобна позиция
Положително отношение и способност за работа в екип
Ориентация към качество и ефективност
Надеждност и точност в работата

Нашият клиент предлага:

Отлична заплата, много над средната за тази позиция
Лично и професионално обучение
Поемане на отговорност и автономност
Home-office е частично възможен, но не в началото
Защо да кандидатствате при нас?

Ако търсите нови предизвикателства и имате отлични познания по застраховането с Green Card, тогава това е интересно предложение за вас! Станете част от малък, нарастващ екип сега и се възползвайте от получените възможности за кариера!

Моля, изпратете ни вашето резюме и ще организираме интервю възможно най -скоро.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Коста Лулчев" 17, 1113 София, България

Дата:

18.11.2021

Организация:

"Балканинвест.ЕУ" ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за "Балканинвест.ЕУ" ЕООД може да получите ТУК