Счетоводител

Описание

СЧЕТОВОДИТЕЛ - ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА

ИЗИСКВАНИЯТА СА:
- Висше образование - Счетоводство и контрол;
- Познаване на счетоводното, данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
- Добра подготовка и опит в областта на Кодекса на труда, КСО, ЗБДОО и др.
- Много добра компютърна грамотност (Excel, Word);
- Активна и отговорна личност, ориентирана към дългосрочен ангажимент;
- Основно ниво на немски език А1

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ БИХА БИЛИ:
- Цялостно организиране и осъществяване на начисляване на трудови възнаграждения
- комуникация с клиенти и контрагенти;
- участие в процедури на НАП и др. държавни органи.

ПРЕДЛОЖЕНИЕТО:
- Отлично месечно възнаграждение;
- Перфектни условия за работа;

Моля, изпратете Вашата Автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Фирмата гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Висше управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 2060 до 2060 лева на месец

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.11.2021

Организация:

EKOPAK77

Детайли за организацията:

Повече информация за EKOPAK77 може да получите ТУК