СПЕЦИАЛИСТ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНА ТЕХНИКА ( МЕХАНИКА / ЕЛЕКТРОТЕХНИКА )- София

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

За нашия доверен партньор, търсим отговорни и мотивирани кандидати, готови да развият своя потенциал в производствена компания:

СПЕЦИАЛИСТ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНА ТЕХНИКА ( МЕХАНИКА / ЕЛЕКТРОТЕХНИКА )

Предложението на компанията включва:
Атарктивно трудово възнаграждение;
Ваучери за храна - 200лв;
Допълнително здравно осигуряване;
Осигурен служебен транспорт;
Бонуси за производителност и присъствие;
Допълнителни Коледни, Великденски и Годишни премии.

Изисквания за позициите:
Подходящо образование според позицията (средно, средно-специално, техническо и др.) - Електротехника, Механизация;
Трета квалификационна rpyпa по електробезопастност;
Желание за работа с автоматизирани процеси;
Внимание към детайлите и качеството;
Възможност за работа на смени.

Основни отговорности и задължения:
Поддържане и контрол на техническата изправност на механичната и хидравлична част на машините;
Провеждане на профилактика и ремонт, отстраняване на аварии;
Монтаж на инсталации и поддържане на съответната документация;
Осигуряване и поддръжка на електрическата част, включително провеждане на прегледи, ремонти;
Следене за нужда от части и подпомагане на инициативи за икономия на електроенергия;
Умения за работа с диагностична и измервателна апаратура;
Умения за разчитане на технически чертежи;
Възможност за работа на сменен график.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК