СПЕЦИАЛИСТ КОНТРОЛ КАЧЕСТВО- София

Описание

Менпауър - вашият партньор за успешна кариера!

За наш доверен партньор, доказан експерт в производството и търговията с метални изделия, вднос, износ и реекспорт на метали и метални изделия, търсим отговорен и мотивиран кандидат, който да се присъедини към екипа му на позиция:

СПЕЦИАЛИСТ КОНТРОЛ КАЧЕСТВО

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Осъществяване оперативен и превантивен контрол на качеството на продукцията;
Организиране и контролиране правилното и точно попълване на всички фирмени документи;
Проследяване на качеството на произвежданата продукция на всеки технологичен етап;
Контролира състоянието на техническите средства за контрол, измерване и изпитване;
Приготвяне на химичен разтвор, алкални и киселинни тестове на алуминиеви профили;
Прилагане на действащите нормативни документи, правилници, наредби, правила и инструкции, които се отнасят до изпълнението на производствените задачи.

ИЗИСКВАНИЯ:
Завършено средно образование;
Опит на тази или сходна позиция;
Предишен опит в производство в сферата на металургията, машиностроенето, химията, леката промишленост се счита за предимство;
Добра компютърна грамотност;
Отговорност, лоялност и самоконтрол;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Мотивиращо възнаграждение и социален пакет;
Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
Възможност за обучения и професионално развитие;
Професионална и подкрепяща работна среда.

Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК