Асистент логистика с анлийски език - София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, голяма и уважавана спедиторска компания, търсим да назначим служител на позиция:
Асистент логистика с анлийски език

ОТГОВОРНОСТИ:
Помага при събирането и обработката на информация за пазарни тенденции, условия и наличие на конкурентни услуги;
Участва в търсенето и подбора на нови транспортни фирми – подизпълнители;
Изготвя списъци с потенциални подизпълнители и комуникира с тях;
Изготвя и изпраща презентации и оферти;
Подготвя предварителни и постоянни договори с транспортните фирми.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Трудов договор - пълно осигуряване;
Отлично възнаграждение;
Стандартно работно време;
Атрактивен социален пакет;
Възможност за работа и развитие в международна компания лидер в своя сектор.

ИЗИСКВАНИЯ:
Предходен опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
Много добро владеене на английски език - ниво B2;
Умения за работа с MS Office - Excel и Power Point;
Комуникативност, проактивен подход и умение за работа с клиенти;
Лоялност и мотивация за работа в логистичния бранш.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 2100 до 2400 лева на месец

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.02.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК