Сътрудник на Управителя

Описание

Сътрудник на управителя
Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, търси да назначи служител: Сътрудник на управителя.

Изисквания:

• Английски език – много добро ниво на разбиране и говорене;
• Много добри компютърни познания – Microsoft Office;
• Минимум две години опит на подобна длъжност;
• Кандидати с Английска филология/Приложна лингвистика ще са с предимство;
• Организирана, прецизна и спокойна личност;
• Голяма мотивация за самоусъвършенстване.

Основни задължения:

• Организация и превод по време на бизнес срещи;
• Организация на ежедневната програма на Управителя;
• Изготвяне на справки за Управителя;
• Отговаря за входяща и изходяща кореспонденция на Управителя;
• Осигурява на Управителя необходимата информация по дневния ред;
• Организира пътувания и командировки на Управителя.

Фирмата предлага:

• Добри условия на работа в динамична среда;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатни транспорт, храна и медицинско обслужване на територията на фирмата;•
• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 800лв. бруто, увеличава се след изпитателния срок.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 0 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

24.06.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД