Административен специалист с немски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на индустриалната логистика. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:
- Получава и проследява фактури и транспортна документация (товарителници, ЧМР и т.н.);
- Сравнява наличните фактури с поръчките и верифицира получените артикули;
- Поддържа регистър на входящите документи;
- Актуализира и/или архивира данни в информацонната система.

Компанията предлага:
- Отлично възнаграждение;
- Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна, безплатен достъп до фитнес;
- Обучения и Тийм билдинг събития;
- Сигурни възможности за развитие;
- Стандартно работно време (Пон- Пет. 9:00- 18:00 ч.);
- Модерен офис близо до метро.

Изисквания за заемане на длъжността:
- Отлично ниво на владеене на немски език (C1);
- Много добро ниво на владеене на английски език;
- Умения за ефективна писмена и устна комуникация;
- Работен опит с MS Office (Outlook, Excel).
- Отговорност и внимание към детайла.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.05.2022

Организация:

HRS Services Bulgaria Ltd.

Повече информация за HRS Services Bulgaria Ltd. може да получите ТУК